•    0 (850) 466 77 00
  • 0 (224) 233 33 13
  • info@balentur.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

19 Şubat 2016 tarihinde “Balentur Turizm” marka ismiyle şahıs şirketi çatısı altında Buttim’ de kurulmuştur. Şirketin kuruluşundan itibaren 2 sene içerisinde işleri büyüterek yeni ofisini özlüceye taşımış ve şahış şirketinden “Balentur Turizm Anonim Şirketine” geçiş yapmıştır. Hizmet alanı Transfer, Tur ve Kongre Organizasyondur. Şirket kurucusu Engin Balta’nın 2017 yılında NESTLE yöneticilerine yaptığı ilk organizasyon ile kongre alanına giriş yapmıştır. Bu alanda tecrübeli kadrosu ile toplam 45 adet organizasyona adını yazdırmıştır. İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, Bolu olmak üzere 5 farklı ilde Kongre Organizasyon tecrübesi edinmiş ve süregelen hız, disiplin ve tecrübeli personel üçlüsü anlayışı ile bu alandaki faaliyetlerini devam ettirmektedir. M.I.C.E. Sektöründeki bir organizasyonda ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları ve bunları kullanacak deneyimli ekibi bir araya getirerek Profesyonel Organizasyon Yönetim hizmeti vermektedir. Balentur ailesinin %50’lik dilimi Transferden oluşsa da kalan %50‘ lik dilimi Kongre Organizasyon ve Tur departmanlarından oluşmaktadır. Biz balentur ailesi olarak sektöre adım attığımız andan itibaren “Bizimle Güvendesiniz” sloganını benimseyerek siz değerli misafirlerimize her zaman bu güveni hissettirmek için çalışacağız.

 

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası pazarda etkili çalışmalar yaparak, Bursa’nın gelişmekte olan bu sektörüne bilgi ve tecrübesi ile öncülük etmek, örnek alınan ve güven duyulan bir firma olmak. 

 

MİSYONUMUZ

Hızlı hizmet anlayışı, sektördeki tecrübe ve iş disiplini ile misafirlerine güvenli hizmet sunmak, değer yaratmak ve sektörün gelişimine katkı sağlamak.

WhatsApp